FOTOGRAF

Profesionální fotograf Ondřej Dobiáš

Profesionálně fotografuji od roku 1998. Reklamní fotografie, rodinné fotografie, reportáže, kalendáře, modeling, výtvarné fotografie a v neposlední řadě také fotografický akt. Provozuje soukromý profesionální fotografický ateliér Photo-Agency.cz, později fotografické služby přejmenoval na FotoDobias.cz,  zaměřený na kompletni fotografický servis v oblastech: rodina, modeling, svatba, re portáž a reklama.

Fotografický akt

Vnímám jako nejtěžší druh fotografie. Nejde jen o kreativitu při svícení a úhlu foto záběru, ale také o komunikaci s modelem, vše je potřeba dělat s respektem a trpělivostí především vůči nezkušeným modelům. Fotografie pořizuji jak ve studiu za pomocí umělého osvětlení, tak i s využitím přírodního světla a exotiky exteriéru. Zároveň mnohdy přináším právě umělé osvětlení na externí lokace a doplňuji tak přírodní světelný zdroj, vzniká tak specifická atmosféra.

fotograf-aktu

Dlouholetá fotografická praxe, zkušenosti v oblasti post-produkce, flexibilita, vstřícnost k požadavkům zákazníka a především profesionální kvalita a rychlost fotografií za dobrou cenu jsou základem pro splnění vašich představ.

Mezi mé spokojené klienty patří nejen společnosti např.:

TESCO, Adidas, Entre, AETNA, QUELLE, AVION Shopping Park, AWIK, LOWEGGK, fotobanka.cz, Onyx, Benchmark s.r.o, Tribalpiercing.cz, 6P, PPL, Quo, libimseti.cz, Olympik Holding a.s., a mnoho dalších….

Ale i soukromí klienti z veřejnosti.

 

Ateliér: Vršovická 83, Praha 10 
Website: www.fotodobias.cz

FaceBook: https://www.facebook.com/fotodobias.cz
Email: info@fotodobias.cz
Telefon: +420 777 84 91 61
Skype: photoagency
Osobní FB: https://www.facebook.com/fotodobias

 

IČO: 67997180
DIČ: CZ7807190028


Bank. spojení: ČSOB - 204046377/0300

Detailní na informace o fotoateliéru fotografa v praze

Neváhejte mne kontaktovat:

 

TEL: +420 777 849 161
EMAIL: info@fotodobias.cz

Jak mne hodnotí klienti:

Zajímavá a inspirativní fotografická zkušenost.

Zajímavá a inspirativní zkušenost. Fotky jsou vyfocené s pečlivostí a talentem a jsou až překvapivě moc hezké. 

Bára F. Podnikatelka Praha

Pana fotografa ráda doporučím

Přesto, že nejsem exhibicionista a fotografie mých aktů skončí v zaheslovaném souboru na mém PC, jsem ráda, že jsem se nechala Ondrou Dobiášem vyfotit. Pokud mé kamarádky projeví zájem o podobné focení, určitě pana fotografa ráda doporučím, už jen kvůli skvělé postprodukci :-).

Lenka B. Uředník Brno

Pan fotograf se vším pomohl a poradil

Toto focení pro mě bylo opravdu zajímavé, pan fotograf se vším pomohl a poradil, má opravdu velkou trpělivost i s těmi co takové fotky fotí poprvé 🙂 byla jsem opravdu spokojená.

Lucie F. Manager Ostrava

Pan fotograf je přátelský a bezprostřední člověk

Pan fotograf je přátelský a bezprostřední člověk, umí navodit odlehčenou atmosféru, takže vznikají opravdu nádherné fotky. Využila jsem nabídky kalendáře. Výsledek stál opravdu za to. Doporučuji, moc krásné fotky!

Klára P. Manager Praha

Sdílejte: