Profesionální fotograf Ondřej Dobiáš

Profesionálně fotografuji od roku 1998. Reklamní fotografie, rodinné fotografie, reportáže, kalendáře, modeling, výtvarné fotografie a v neposlední řadě také fotografický akt. Provozuje soukromý profesionální fotografický ateliér Photo-Agency.cz, později fotografické služby přejmenoval na FotoDobias.cz,  zaměřený na kompletni fotografický servis v oblastech: rodina, modeling, svatba, reportáž a reklama.

Fotografický akt

Vnímám jako nejtěžší druh fotografie. Nejde jen o kreativitu při svícení a úhlu foto záběru, ale také o komunikaci s modelem, vše je potřeba dělat s respektem a trpělivostí především vůči nezkušeným modelům. Fotografie pořizuji jak ve studiu za pomocí umělého osvětlení, tak i s využitím přírodního světla a exotiky exteriéru. Zároveň mnohdy přináším právě umělé osvětlení na externí lokace a doplňuji tak přírodní světelný zdroj, vzniká tak specifická atmosféra.

Dlouholetá fotografická praxe, zkušenosti v oblasti post-produkce, flexibilita, vstřícnost k požadavkům zákazníka a především profesionální kvalita a rychlost fotografií za dobrou cenu jsou základem pro splnění vašich představ.

Mezi mé spokojené klienty patří nejen společnosti např.: TESCO, Adidas, Entre, AETNA, QUELLE, AVION Shopping Park, AWIK, LOWEGGK, fotobanka.cz, Onyx, Benchmark s.r.o, Tribalpiercing.cz, 6P, PPL, Quo, libimseti.cz, Olympik Holding a.s., a mnoho dalších….

Ale i soukromí klienti z veřejnosti.

Ateliér: Vršovická 83, Praha 10 
Website: www.fotodobias.cz
FaceBook: https://www.facebook.com/fotodobias.cz
Email: info@fotodobias.cz
Telefon: +420 777 84 91 61
Osobní FB: https://www.facebook.com/fotodobias

Fotograf aktu Profesionální fotograf uměleckého aktu

IČO: 67997180
DIČ: CZ7807190028

Bank. spojení: ČSOB – 204046377/0300

 

NEVÁHEJTE MNE KONTAKTOVAT

 

TEL: +420 777 849 161

  jak mne hodnotí klienti:

  Hodnocení fotografů aktu
  Jarďáček B
  Jarďáček B
  29/12/2023
  Super přístup, profesionální prace. Všude bych čekal na termín focení min. 3-7 týdnů. Tady byl termín druhý den. Ještě jednou moc děkuji. Prostě Profesionální přístup ve všech směrech...
  Jitka Baťová
  Jitka Baťová
  25/07/2023
  Bylo to pro mne náročné a Ondra byl neuvěřitelně trpělivý. Bez jeho skvělého přístupu bych to nedala. Fotky mám jako dárek a jsou parádní.Díky moc
  JITKA C
  JITKA C
  15/06/2023
  Naprosto úžasný zážitek.Skvělý profík!Vřele doporučuji 😊👍
  Michaela Gregorová
  Michaela Gregorová
  31/05/2023
  Focení bylo pro mě nevšední zážitek a výsledkem byly moc krásné fotografie. Pan Dobiáš měl profesionální přístup, se vším poradil, při pózování profesionálně vedl a atmosféra byla uvolněná, tudíž ostych z focení ze mě rychle opadl. Jsem velice spokojená a doporučuji.
  Ivana Lišková
  Ivana Lišková
  10/03/2023
  Profesionální přístup, fotky jsou perfektní. Focení bylo i přizpůsobené specifickým požadavkům, nic nebyl problém. Moc doporučuju!
  Václav Kuchta
  Václav Kuchta
  15/02/2023
  Profesionální přístup a výborná komunikace.
  Jitka Burešová
  Jitka Burešová
  09/02/2023
  Pan Dobiáš je profesionál, který dokáže vytvořit uvolněnou atmosféru, která pomůže modelce překonat případný ostych. Focení probíhalo v příjemné atmosféře. Pan fotograf modelce ukáže, jak má správně pózovat, takže focení zvládne i zákaznice bez předchozí zkušenosti s focením. S fotkami jsem velmi spokojená, můžu doporučit.
  Lada Kratochvílová
  Lada Kratochvílová
  29/12/2022
  Na to že se nerada fotím tak tohle focení byl naprosto skvělý zážitek na celý život. Pan Dobiáš nikam nespěchá, se vším pomůže a díky jeho skvělému přístupu člověk pomalu ani nevnímá že je focen. Na všem se dá domluvit a uzpůsobit. Fotky jsou velmi profesionální a naprosto nádherné i přes velmi těžké téma. Doporučuji všem. Dobiáši- moc děkuji.
  Radka Vávrová
  Radka Vávrová
  08/12/2022
  Fotografování proběhlo perfektně a i když to pro mě byla první takováto zkušenost, dokázal mě Ondřej Dobiáš profesionálně vést a výsledkem jsou velmi povedené fotky. Určitě doporučuji.
  Sdílejte: