FOTOGRAF

Profesionální fotograf Ondřej Dobiáš

Profesionálně fotografuji od roku 1998. Reklamní fotografie, rodinné fotografie, reportáže, kalendáře, modeling, výtvarné fotografie a v neposlední řadě také fotografický akt. Provozuje soukromý profesionální fotografický ateliér Photo-Agency.cz, později fotografické služby přejmenoval na FotoDobias.cz,  zaměřený na kompletni fotografický servis v oblastech: rodina, modeling, svatba, re portáž a reklama.

Fotografický akt

Vnímám jako nejtěžší druh fotografie. Nejde jen o kreativitu při svícení a úhlu foto záběru, ale také o komunikaci s modelem, vše je potřeba dělat s respektem a trpělivostí především vůči nezkušeným modelům. Fotografie pořizuji jak ve studiu za pomocí umělého osvětlení, tak i s využitím přírodního světla a exotiky exteriéru. Zároveň mnohdy přináším právě umělé osvětlení na externí lokace a doplňuji tak přírodní světelný zdroj, vzniká tak specifická atmosféra.

fotograf-aktu

Dlouholetá fotografická praxe, zkušenosti v oblasti post-produkce, flexibilita, vstřícnost k požadavkům zákazníka a především profesionální kvalita a rychlost fotografií za dobrou cenu jsou základem pro splnění vašich představ.

Mezi mé spokojené klienty patří nejen společnosti např.:

TESCO, Adidas, Entre, AETNA, QUELLE, AVION Shopping Park, AWIK, LOWEGGK, fotobanka.cz, Onyx, Benchmark s.r.o, Tribalpiercing.cz, 6P, PPL, Quo, libimseti.cz, Olympik Holding a.s., a mnoho dalších….

Ale i soukromí klienti z veřejnosti.

 

Ateliér: Vršovická 83, Praha 10 
Website: www.fotodobias.cz

FaceBook: https://www.facebook.com/fotodobias.cz
Email: info@fotodobias.cz
Telefon: +420 777 84 91 61
Skype: photoagency
Osobní FB: https://www.facebook.com/fotodobias

 

IČO: 67997180
DIČ: CZ7807190028


Bank. spojení: ČSOB - 204046377/0300

Detailní na informace o fotoateliéru fotografa v praze

Neváhejte mne kontaktovat:

 

TEL: +420 777 849 161
EMAIL: info@fotodobias.cz

Jak mne hodnotí klienti:

Zajímavá a inspirativní fotografická zkušenost.

Zajímavá a inspirativní zkušenost. Fotky jsou vyfocené s pečlivostí a talentem a jsou až překvapivě moc hezké. 

Bára F. Podnikatelka Praha

Pan fotograf je přátelský a bezprostřední člověk

Pan fotograf je přátelský a bezprostřední člověk, umí navodit odlehčenou atmosféru, takže vznikají opravdu nádherné fotky. Využila jsem nabídky kalendáře. Výsledek stál opravdu za to. Doporučuji, moc krásné fotky!

Klára P. Manager Praha

Pan fotograf se vším pomohl a poradil

Toto focení pro mě bylo opravdu zajímavé, pan fotograf se vším pomohl a poradil, má opravdu velkou trpělivost i s těmi co takové fotky fotí poprvé 🙂 byla jsem opravdu spokojená.

Lucie F. Manager Ostrava

Pana fotografa ráda doporučím

Přesto, že nejsem exhibicionista a fotografie mých aktů skončí v zaheslovaném souboru na mém PC, jsem ráda, že jsem se nechala Ondrou Dobiášem vyfotit. Pokud mé kamarádky projeví zájem o podobné focení, určitě pana fotografa ráda doporučím, už jen kvůli skvělé postprodukci :-).

Lenka B. Uředník Brno

Sdílejte: